O nas


Witryna Windfreaks została założona przez grupę pasjonatów sportów wodnych, którzy postanowili rozwiązać problem, z którym boryka się nie jeden kite/windsurfer. Odwieczny problem, jakie warunki panują na spocie, jaka siła wiatru, ile jest ludzi i czy w ogóle ktoś pływa??? Prognozy często się nie sprawdzają, przez co czasem odpuszczamy i tracimy dobrą zabawę albo co gorsza jedziemy a tam posucha i kończymy dzień niezadowoleni. Nasza strona ma raz na zawsze uporać się z tym problemem i będziemy dążyć do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z uprawianiem sportów wodnych jak i uprawiania plazinku przez licznie odwiedzających nasze morze turystów.

Wszyscy, którzy uwielbiają Windsurfing, Kitesurfing, sporty wodne bądź po prostu nasze morze, na pewno ucieszą się na fakt stworzenia windfreaks.pl, który pozwoli lepiej i trafniej planować Wasz wolny czas. Nowy portal windfreaks.pl, na którym będziecie mogli znaleźć rozwiązania wielu problemów związanych z sportami wodnymi jaki i spędzeniem wolnego czasu.

Nasza misja


Portal windfreaks.pl głównie opierać będzie się na przekazywaniu obrazu live z najlepszych nadmorskich miejscówek w wersji HD. Dodatkowo, co będzie naprawdę innowacyjne jako pierwsi kompleksowo obsłużymy was z zakresu prognozy pogody, pomiarów Live oraz analizy warunków z ostatnich 8 godzin. Do naszych kamer, będą podpięte profesjonalne stacje pogodowe, które dadzą Wam wszystko czego szukacie. Mamy nadzieje, że tak skrojone narzędzie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców i poszukujących informacji na temat panujących warunków pogodowych